Gymnastka Mokošová bronzu z ME stále neverí: Som veľmi šťastná

Malinovo 22.12.2020 (TASR) Barbora Mokošová, členka NŠC, v nedeľu zapísala Slovensko na listinu medailových krajín európskeho šampionátu v športovej gymnastike, no ani po troch dňoch tomu nemôže uveriť. A aj napriek tomu, že nesúťažila takmer rok, jej tréner Martin Zvalo mal pred ME žien dobré pocity. Tie sa napokon potvrdili. Barbora pricestovala na Slovensko s bronzovou medailou na bradlách z ME 2020 žien v tureckom Mersine. 


Foto: TASR - Jaroslav Novák - Barbora Mokošová pózuje s bronzovou medailou na bradlách z ME 2020 žien v tureckom Mersine 

Slovenská reprezentantka mala pri slávnostnom ceremoniáli obrovskú radosť, jej tréner Martin Zvalo prezradil: "Všetci fotili iba Barborku, prvú a druhú gymnastku na stupňoch víťazov fotili oveľa menej. Hovorili, že ešte nevideli nikoho takto sa tešiť."

Všetko o súťaži a emóciách vyrozprávali Barbora Mokošová a Martin Zvalo na tlačovej konferencii, ktorá sa 22. decembra dopoludnia konala v Centre gymnastických športov v obci Malinovo v okrese Senec.

Viac v článku a videách, pozri TU.