Procházková majsterkou Slovenska v šprinte, v dištančných pretekoch skončila druhá

Štrbské Pleso 25. - 26. 3. 2017 (SITA) - Majstrami Slovenska v behu na lyžiach v šprinte klasickou technikou sa v sobotu v Štrbskom Plese stali Peter Mlynár a Alena Procházková, ambasádorka Národného športového centra.

Majstrami Slovenska v behu na lyžiach v dištančných pretekoch voľnou technikou s hromadným štartom sa v nedeľu stali Peter Mlynár a Paulína Fialková. Mlynár zvíťazil pred slovenským reprezentantom v biatlone Matejom Kazárom, tretí skončil Miroslav Šulek. Biatlonistka Paulína Fialková na 20 km trati odsunula na druhú priečku Alenu Procházkovú (+1:17,3 min), na tretej pozícii klasifikovali Anetu Smerčiakovú.

Foto TASR: Alena Procházková

Repotráž zo Štrbského Plesa zo sobotňajšieho šprintu priniesli GBS RTVS, pozri od 14:20 min TU.