Archív správ 2012

Kajakárka Dukátová istou účastníčkou OH 2012

Členka NŠC Jana Dukátová si miestenku na OH v Londýne vybojovala tento víkend v 1. kole Svetového pohára v Cardiffe vo Walese.

Klocová v Oslo s novým slovenským rekordom na 1500 m

Slovenská atlétka a členka Národného športového centra zabehla na podujatí Diamantovej ligy IAAF v nórskom hlavnom meste Oslo nový slovenský rekord na 1500 m.

Jozef Repčík 39 stotín od limitu na ME

Slovenský atlét a člen Národného športového centra zvíťazil na atletickom Memoriály Liese Prekopovej v rakúskom St. Poltene v behu na 800 m v najlepšom slovenskom výkone roka 1:48,19 min.

SP v orientačnej cyklistike: Bajtošová šiesta

Slovenská reprezentantka, členka NŠC Hana Bajtošová obsadila v piatkovom šprinte v rámci 2. kola Svetového pohára v orientačnej cyklistike v poľskom Zielenieci 6. miesto.

Výsledky nedeľňajšieho mítingu Grand Prix Slovensko 2012 v atletike

Na nedeľňajšom mítingu Grand Prix Slovensko 2012 v Nitre kladivár, člen NŠC Marcel Lomnický vyhral vo svojom treťom najlepšom výkone v kariére 75,36 m.

Česká extraliga atlétov v Kladne - výsledky

V českej extralige atlétov v Kladne sa v sobotu darilo aj pretekárom NŠC.

Interaktívna anatómia ľudského tela dostupná v študovni NŠC

Študovňa Národného športového centra ponúka záujemcom z radov športovej verejnosti prístup k interaktívnej anatómii ľudského tela.

Lucia Klocová deviata na Diamantovej lige v Ríme

Na včerajšom atletickom mítingu Diamantovej ligy IAAF v Ríme obsadila členka Národného športového centra Lucia Klocová v silnej konkurencii 9. miesto s časom 2:00,16.