Archív správ 2017

Peškovej úspech na 800 m v zámorí

Peškovej úspech na 800 m v zámorí

Trojnásobná víťazka mládežníckej kategórie v ankete Atlét roka Michaela Pešková, ktorá je aj v roku 2017 v podpore NŠC, obsadila na sobotnom halovom mítingu v Bob Devaney Sports Center v americkom Lincolne 2. miesto v behu na 800 m časom 2:12,62 min. Jej osobný rekord pod strechou z 13. 2. 2016 v Bratislave má hodnotu 2:11,19 min.

 
Dukátová vymenila skupenstvo vody

Dukátová vymenila skupenstvo vody

Slovenská vodná slalomárka a ambasádorka NŠC Jana Dukátová nemá problém s chladným počasím, ale keď zamrzne Dunaj, pádlovanie už nie je ono...Takže sa radšej zbalila a z ľadu sa presunula na sneh do Álp. Na Dachsteine v rakúskom Ramsau naberá na bežkách kondíciu.

 
Volko z Viedne s limitom na HME a rekordom SR na 200 m

Volko z Viedne s limitom na HME a rekordom SR na 200 m

Najrýchlejší Slovák v súčasnosti a člen NŠC Ján Volko si výborne počínal na otvorených halových atletických majstrovstvách Viedne, kde v behu na 60 m splnil časom 6,72 limit na halové ME v srbskom Belehrade (3. - 5. 3. 2017) a na 200 m výrazne zlepšil časom 21,23 slovenský rekord v kategórii do 23 rokov.

 
Lucia Hrivnák Klocová napokon halovú sezónu neabsolvuje

Lucia Hrivnák Klocová napokon halovú sezónu neabsolvuje

Lucia Hrivnák Klocová, ambasádorka NŠC, napokon nebude súťažiť v blížiacej sa halovej atletickej sezóne. Informovalo o tom štvrtkové vydanie denníka Šport. "Na základe opakujúcich sa zdravotných problémov, ktorých pôvod sa ešte stále lekársky overuje a analyzuje, nebolo zatiaľ možné absolvovať plnohodnotnú prípravu. Lucia preto s ľútosťou zrušila plány týkajúce sa avizovaného absolvovania halovej sezóny. Teraz sa sústredí na doliečenie a chce sa čo najlepšie pripraviť na leto," citoval denník Šport Hrivnák Klocovej manažéra Alfonsa Jucka.

 
Na MS 20 Slováci na 8. priečke

Na MS 20 Slováci na 8. priečke

Slováci vo štvrťfinále v kanadskom Montreale podľahli rovesníkom zo Švédska 3:8 a na MSJ obsadili konečné 8. miesto. Zverenci trénera Ernesta Bokroša prehrávali už 0:5, no dokázali skorigovať na 3:5. Súper však pridal ešte tri góly a postúpil do semifinále. V

 
Stránka: << 1 ... 16171819
Počet na stránku: