Archív správ 2013

ME: Nagy má rekord, je sklamaný, zatiekli mu okuliare

"Príšerne som sa vytrápil. Od začiatku to nebolo podľa mojich predstáv, skočil som do vody, zatiekla mi jedna 'okuliara', druhá sa postupne plnila."

SZU: Kantorovej tesne ušla medaila, v super G skončila štvrtá

Slovenskej reprezentantke a členke NŠC Barbare Kantorovej v nedeľu tesne ušla medaila na svetovej zimnej univerziáde (SZU) v talianskom Trentine.

Procházková neuspela v kvalifikácii šprintu v Davose

Slovenská reprezentantka a ambasádorka NŠC Alena Procházková neuspela v kvalifikácii šprintu voľnou technikou v rámci 3. kola Svetového pohára v behu na lyžiach vo švajčiarskom Davose.

SZU: P. Fialková piata v stíhačke žien

Slovenská reprezentantka v biatlone Paulína Fialková skončila na 5. mieste v rýchlostných pretekoch na 10 km na svetovej zimnej univerziáde (SZU) v talianskom Trentine.

ME: Nagyov rekord SR na 400 m kraul, veľmi ho teší

Slovenský plavecký vytrvalec Richard Nagy utvoril ďalší národný rekord na krauliarskej štvorstovke.

Biatlon-SP: V štafete triumfovali Nemky, Slovensko na 9. priečke

Svetový pohár v biatlone sa presunul do francúzskeho Le Grand Bornand, kde sa od štvrtka začalo 3. kolo.

Svetová zimná univerziáda-skiatlon: Andrej Segeč obsadil 38. miesto

Slovenský reprezentant v behu na lyžiach a člen Národného športového centra Andrej Segeč obsadil 38. miesto v skiatlone na 7,5 km klasicky a 7,5 km voľne na svetovej zimnej univerziáde v talianskom Trentine.

SZU: Zjazdárka Gantnerová vybojovala pre Slovensko prvú medailu!

Alpská lyžiarka a členka NŠC Jana Gantnerová vybojovala pre Slovensko prvú medailu zo svetovej zimnej univerziády 2013 v talianskom Trentine, keď v piatkovom zjazde získala striebro.

Nagy: Forma celý rok nebola, azda príde teraz

Richard Nagy na nadchádzajúcich majstrovstvách Európy v plávaní v krátkom bazéne v dánskom Herningu (12. - 15. decembra) strávi súťažne vo vode už tradične suverénne najviac času spomedzi Slovákov.

Fialkovú nahradí vo Francúzsku Fialková

Alpská dedinka Le Grand Bornand a mesto Annecy známe aj z cyklistickej Tour de France budú v najbližších štyroch dňoch dejiskom 3. kola Svetového pohára v biatlone.

Stránka: << 12345 ... 35 >>