Archív správ 2013

Andrej Segeč s bronzovým vstupom do sezóny

Vynikajúci vstup do sezóny zaznamenal náš reprezentant SR v bežeckom lyžovaní a člen NŠC Andrej Segeč, ktorý skončil na pretekoch FIS v talianskej Santa Caterine na 3. mieste.

Berešová pre únavovú zlomeninu nejde na ME v krose

Účastníčka olympijského maratónu v Londýne 2012 a členka Národného športového centra Katarína Berešová nebude na budúci týždeň v nedeľu 8. decembra štartovať na jubilejných 20. majstrovstvách Európy v krose

Zimné M-SR juniorov a seniorov v plávaní: Výsledky športovcov NŠC

V dňoch 29. 11 až 01.12.2013 sa konali v Trenčíne zimné majstrovstvá SR juniorov a seniorov, kde sa predstavili aj zástupcovia Národného športového centra: Richard Nagy, Tomáš Púchly a Andrea Podmaníková.

Beh na lyžiach-SP: Skvelý začiatok sezóny pre Alenu Procházkovú

Slovenská reprezentantka a ambasádorka NŠC Alena Procházková úspešne vstúpila do nového ročníka Svetového pohára v behu na lyžiach vo fínskom Kuusame, keď sa v šprinte klasickou technikou prebojovala medzi elitnú dvanástku.

ZOH 2022: Má cezhraničný poľsko-slovenský projekt šancu na úspech?

Do elektronického časopisu NŠC pribudol nový príspevok "ZOH 2022: Má cezhraničný poľsko-slovenský projekt šancu na úspech?"

Gantnerová nedokončila 2. kolo slalomu EP v Levi

Slovenská reprezentatka a členka Národného športového centra Jana Gantnerová nedokončila pondelkový ženský slalom Európskeho pohára alpských lyžiarok vo fínskom Levi, keď vypadla v 2. kole.

Jana Gantnerová obsadila 16. miesto na EP v Levi

Slovenská reprezentantka v alpskom lyžovaní a členka Národného športového centra Jana Gantnerová obsadila v nedeľňajšom slalome Európskeho pohára vo fínskom Levi 16. miesto s odstupom 3,46 s na víťaznú Vlhovú.

V Idre Ivona Fialková na 22. mieste

V nedeľňajších rýchlostných pretekoch biatlonistov v rámci 1. kola IBU Cupu vo švédskom stredisku Idre sa zo slovenských reprezentantov najlepšie umiestnila členka Národného športového centra Ivona Fialková, ktorá obsadila 22. miesto. Ivona si pripísala body do hodnotenia tejto pohárovej súťaže.

SP v biatlone: Slováci v miešaných štafetách na 14. mieste

Úvodná disciplína nového ročníka Svetového pohára v biatlone vo švédskom Östersunde sa stala prekvapujúco korisťou Čechov. Slovenská štafeta v zložení Janka Gereková, Paulína Fialková - členka NŠC, Matej Kazár a Pavol Hurajt obsadila v konkurencii 26 tímov 14. priečku s odstupom 4:51,5 za víťaznými Čechmi.

Reportáž z TA3: Míliarka Klocová ohlásila návrat

Ambasádorka Národného športového centra Lucia Klocová je späť. Naša elitná míliarka ohlásila po materskej pauze návrat do tréningového procesu. Malý Adamko nemá ešte ani 5 mesiacov a 8. žena poslednej olympijskej 1500 už opäť zarezáva naplno.

Stránka: << 1234567 ... 35 >>