Kalendár podujatí 2017

UCI MS v cestnej cyklistike, Čína, Hong Kong

UCI MS v cestnej cyklistike, Čína, Hong Kong

UCI MS v cestnej cyklistike, Čína Hong Kong Účasť člena NŠC: Andrej Strmiska

 
ME U21 v taekwondo, Bulharsko, Sofia

ME U21 v taekwondo, Bulharsko, Sofia

Majstrovstvá Európy do 21 rokov v taekwondo, Bulharsko, Sofia Účasť členov NŠC: Filip Švec, Gabriela Briškárová, Adrián Angyal, Gabriela Bohušová, Dávid Sajko, Daniel Lefkovitš

 
ME U23 v zápasení, Maďarsko, Szombathely

ME U23 v zápasení, Maďarsko, Szombathely

ME U23 v zápasení, Maďarsko, Szombathely Účasť NŠC: Jusuf Ahmeti

 
Halové majstrovstvá Európy, Srbsko, Belehrad

Halové majstrovstvá Európy, Srbsko, Belehrad

HME, Belehrad, Srbsko Vo výprave SR sú aj členovia NŠC: Ján Volko - beh na 60 m Jozef Repčík - beh na 800 m Alexandra Bezeková - beh na 60 m Alexandra Štuková - beh na 800 m Lukáš Beer - skok do výšky

 
FIS MS v bežeckom lyžovaní, Fínsko, Lahti

FIS MS v bežeckom lyžovaní, Fínsko, Lahti

Majstrovstvá sveta FIS v bežeckom lyžovaní, Fínsko, Lahti Účasť ambasádorky NŠC Aleny Procházkovej

 
IBU MSJ SVK, Osrblie

IBU MSJ SVK, Osrblie

  IBU Majstrovstvá sveta juniorov a kadetov v biatlone, Slovensko, Osrblie   Účasť NŠC: Veronika Machyniaková, Veronika Haidelmeierová, Henrieta Horvátová, Miroslav Pavlák

 
44. majstrovstvá Európy juniorov a kadetov a zároveň 9. ME starších juniorov (do 21 rokov) v karate

44. majstrovstvá Európy juniorov a kadetov a zároveň 9. ME starších juniorov (do 21 rokov) v karate

44. majstrovstvá Európy juniorov a kadetov a zároveň 9. ME starších juniorov U 21 v karate Bulharsko, Sofia Účastníci za NŠC: Adi Gyurik, Dominika Veisová, Ema Brázdová, Julián Enrik Smoliga, Rebecca Cichrová a Dominik Imrich.

 
Zimný EYOF, Turecko, Eruzrum

Zimný EYOF, Turecko, Eruzrum

Zimný EYOF, Turecko, Eruzrum Vo výprave SR v nominácii SOV sú členovia NŠC: bežecké lyžovanie: Dominik Číž, Kristián Klouda, Lucia Michaličková, Zuzana Šefčíková biatlon: Veronika Haidelmeierová , Henrieta Horvátová