Správy

Gabriela Gajanová štvrtá na ME do 23 rokov

Slovenská atlétka a členka NŠC Gabriela Gajanová finišovala na štvrtom mieste vo finále behu na 800m počas ME do 23 okov vo švédskom Gävle.

Gabriela Gajanová tretia na pretekoch Diamantovej ligy

Premiéra slovenskej atlétky Gabriely Gajanovej na mítingu prestížnej Diamantovej ligy IAAF dopadla na výbornú. Členka NŠC v piatok vo švajčiarskom Lausanne na 800 m finišovala tretia.

Nikoleta Trníková s úspešným vystúpením na MEJ v Kazani

Slovenská reprezentantka v plávaní a členka NŠC Nikoleta Trníková sa stala najúspešnejšou slovenskou účastníčkou na MEJ v ruskej Kazani.

EH Minsk: Boxer Andrej Csemez má už medailu

V utorok večer v ringu Športového palácia Uručie v Minsku spôsobil slovenskej výprave radosť boxer Andrej Csemez, člen NŠC, ktorý vyhral ťažký štvrťfinálový súboj so Španielom Miguelom Cuadradom Entrenom 4:1 a postúpil do štvrtkového semifinále! Náš vlaňajší víťaz otvorených majstrovstiev Európskej únie vo Valladolide už má istú medailu – a vlastne hneď dvojitú, pretože boxerský turnaj v Minsku má zároveň status európskeho šampionátu.

EH Minsk: Hurban neuspel v 1. kole eliminácie olympijského luku

Slovenský reprezentant v lukostreľbe Vladimír Hurban ml. neuspel v 1. kole eliminácie olympijského luku v Olympijskom športovom komplexe v Minsku. Španielovi Danielovi Barcalovi Castrovi podľahol 4:6. Tým sa jeho súťažné účinkovanie v Minsku skončilo.

SP Čunovo: Dukátová sa nedostala medzi elitnú desiatku

2. kolo svetového pohára ICF sa konalo 21. - 23. Júna 2019 v areáli vodného slalomu Bratislava - Čunovo.Muži získali dve medaily, zlato a striebro. Menej sa darilo kajakárkam. Eliška Mintálová ani Jana Dukátová, členka NŠC, sa nedostali medzi elitnú desiatku.

ME 2019 v synchronizovanom plávaní: Duety výsledkovo v druhej polovici štartového poľa

Slovenské reprezentantky v synchronizovanom plávaní sa v piatok a v sobotu predstavili na Majstrovstvách Európy juniorov v Prahe vo svojich záverečných disciplínach – voľné párové zostavy (kvalifikácia) a vo finále technických párových zostáv. Do bojov zasiahla členka NŠC Laura Lisá, ako náhradníčka sa zúčastnila členka NŠC Anastasia Iakovlev.

EH Minsk: Predstavila sa mix štafeta aj s Ledeckou a Kučerom

V tretí deň II. Európskych hier v Minsku sa predstavila štafeta na 4x400 m mix v zložení Martin Kučera-NŠC, Alexandra Štuková, Daniela Ledecká-NŠC, Šimon Bujna a skončila druhá (3:22,65 min).

SP Čunovo: Jana Dukátová si vybojovala postup z 9. pozície

V 2. kole Svetového pohára vo vodnom slalome v bratislavskom Čunove. Medzi kajakárkami sa z postupu v 1. kole kvalifikácie tešila členka NŠC Jana Dukátová, keď si vybojovala postup z 9. pozície.

EH Minsk: Hurban skončil na 47. mieste v nasadzovacom kole v kladkovom luku

Slovenský reprezentant v kladkovom luku a člen NŠC Vladimír Hurban ml. sa umiestnil v piatkovom nasadzovacom kole na Európskych hrách 2019 v Minsku na 47. mieste. Prvých šestnásť postúpilo do 2. kola eliminácie.

Stránka: 1234 ... 8 >>