Správy

PF NŠC 2019

PF NŠC 2019

Rok sa s rokom opäť zišiel a je tu čas na vyslovenie vďaky za spoluprácu v uplynulom roku. Tešíme sa na stretnutia a vzájomnú komunikáciu v novom roku a želáme Vám, aby ste si počas vianočných sviatkov oddýchli a nabrali energiu na športový rok 2019. K tomu najmä pevné zdravie.

 
Samuel Jaroš je veľká nádej slovenského snoubordingu

Samuel Jaroš je veľká nádej slovenského snoubordingu

O svojich plánoch v rozbehnutej sezóne informovali snoubordingoví funkcionári na tlačovej besede v Dome športu na Junáckej, ktorú spoluorganizovalo Národné športové centrum. Za veľkú nádej slovenského snoubordingu označili sedemnásťročného člena NŠC Samuela Jaroša.

 
III. kongres športovej medicíny bude v máji 2019

III. kongres športovej medicíny bude v máji 2019

V Senci sa 1. – 3. mája uskutoční prestížny III. medzinárodný kongres športovej medicíny (ISMC), ktorý nadviaže na dva predchádzajúce európske kongresy hokejovej medicíny na Slovensku. Budúcoročný kongres si dáva za cieľ osloviť nielen lekárov, ale aj odborníkov z rôznych oblastí športových vied zo všetkých športových odvetví.

 
Jana Dukátová radí ako cvičiť

Jana Dukátová radí ako cvičiť

Zacvič si s Janou Dukátovou celotelové cviky zmerané predovšetkým na “core”. Cvičením posilníš nielen vonkajšie svaly, ale v súhre s nimi aj tie vnútorné, ktoré ti zlepšia stabilitu a držanie tela. Najlepšie na tom je, že nepotrebuješ navštevovať posilňovňu a všetky cviky zvládneš z pohodlia obývačky.

 
Stránka: << 1 ... 9101112
Počet na stránku: