Správy

Gyulaiov memoriál: Kučera siedmy

Na Gyulaiovom memoriáli/Veľkej cene Maďarska v Székefehérváre (míting EA Premium) obsadil Martin Kučera, člen NŠC, siedmu priečku na 400 m prekážok. O viac ako sekundu zaostal za svojím sezónnym maximom z mítingu P-T-S v Šamoríne.

Gabriela Gajanová tretia na pretekoch Diamantovej ligy

Premiéra slovenskej atlétky Gabriely Gajanovej na mítingu prestížnej Diamantovej ligy IAAF dopadla na výbornú. Členka NŠC v piatok vo švajčiarskom Lausanne na 800 m finišovala tretia.

Nikoleta Trníková s úspešným vystúpením na MEJ v Kazani

Slovenská reprezentantka v plávaní a členka NŠC Nikoleta Trníková sa stala najúspešnejšou slovenskou účastníčkou na MEJ v ruskej Kazani.

Európske hry v Minsku: boxera Csemeza po semifinálovej prehre r. s. c. s majstrom sveta Chyžňakom publikum vytlieskalo ako víťaza

V semifinálovom zápase na Európskych hrách (zároveň ME) v Minsku prehral slovenský borec v boxe a člen NŠC Andrej Csemez v kategórii do 75 kg a domov si odnesie bronzovú medailu. Z ME je to trinásta medaila boxera zo Slovenska a Csemez je náš desiaty medailista. Pre slovenský box získal ďalší kov z ME po dlhých 17 rokoch.

EH Minsk: Boxer Andrej Csemez má už medailu

V utorok večer v ringu Športového palácia Uručie v Minsku spôsobil slovenskej výprave radosť boxer Andrej Csemez, člen NŠC, ktorý vyhral ťažký štvrťfinálový súboj so Španielom Miguelom Cuadradom Entrenom 4:1 a postúpil do štvrtkového semifinále! Náš vlaňajší víťaz otvorených majstrovstiev Európskej únie vo Valladolide už má istú medailu – a vlastne hneď dvojitú, pretože boxerský turnaj v Minsku má zároveň status európskeho šampionátu.

EH Minsk: Hurban neuspel v 1. kole eliminácie olympijského luku

Slovenský reprezentant v lukostreľbe Vladimír Hurban ml. neuspel v 1. kole eliminácie olympijského luku v Olympijskom športovom komplexe v Minsku. Španielovi Danielovi Barcalovi Castrovi podľahol 4:6. Tým sa jeho súťažné účinkovanie v Minsku skončilo.

SP Čunovo: Dukátová sa nedostala medzi elitnú desiatku

2. kolo svetového pohára ICF sa konalo 21. - 23. Júna 2019 v areáli vodného slalomu Bratislava - Čunovo.Muži získali dve medaily, zlato a striebro. Menej sa darilo kajakárkam. Eliška Mintálová ani Jana Dukátová, členka NŠC, sa nedostali medzi elitnú desiatku.

ME 2019 v synchronizovanom plávaní: Duety výsledkovo v druhej polovici štartového poľa

Slovenské reprezentantky v synchronizovanom plávaní sa v piatok a v sobotu predstavili na Majstrovstvách Európy juniorov v Prahe vo svojich záverečných disciplínach – voľné párové zostavy (kvalifikácia) a vo finále technických párových zostáv. Do bojov zasiahla členka NŠC Laura Lisá, ako náhradníčka sa zúčastnila členka NŠC Anastasia Iakovlev.

EH Minsk: Predstavila sa mix štafeta aj s Ledeckou a Kučerom

V tretí deň II. Európskych hier v Minsku sa predstavila štafeta na 4x400 m mix v zložení Martin Kučera-NŠC, Alexandra Štuková, Daniela Ledecká-NŠC, Šimon Bujna a skončila druhá (3:22,65 min).

SP Čunovo: Jana Dukátová si vybojovala postup z 9. pozície

V 2. kole Svetového pohára vo vodnom slalome v bratislavskom Čunove. Medzi kajakárkami sa z postupu v 1. kole kvalifikácie tešila členka NŠC Jana Dukátová, keď si vybojovala postup z 9. pozície.

Stránka: << 1 ... 45678910 ... 14 >>